Všetkým svojim zákazníkom a obchodným partnerom prajem Šťastný Nový rok 2021!

Podmienky vianočnej pivnej súťaže

 

 

Účastníkom súťaže môže byť každý, kto dodrží podmienky stanovené v popise súťaže na Facebooku na stránke Peter Šrámka Pivné darčeky SK. Pre zapojenie sa do súťaže sa vyžaduje, aby oprávnený účastník súťaže splnil podmienky stanovené k súťaži na Facebooku na stránke Peter Šrámka Pivné darčeky SK. Výhra v súťaži je špecifikovaná v popise súťaže – set servítkov s pivnou tematikou (5 ks). Po uplynutí termínu na prihlásenie sa do súťaže (t.j. 18:00 hod. v nedeľu 13. 12. 2020) bude víťaz vyžrebovaný spomedzi platne prihlásených účastníkov.

Oznámenie o víťazovi súťaže bude zverejnené na Facebooku na stránke Peter Šrámka Pivné darčeky SK, kde prebieha súťaž v pondelok 14. 12. 2020. Víťaz tiež bude priamo kontaktovaný organizátorom priamo cez správu na Messengeri. Ak víťaz nebude reagovať na oznámenie výhry do nasledujúceho dňa (t.j. 18:00 hod. v utorok 15. 12. 2020) a neprejaví záujem výhru si prevziať, stráca na výhru nárok. Organizátor v takom prípade žrebovanie zopakuje. Výherca a Organizátor sa dohodnú na spôsobe odovzdania výhry (osobne alebo poštou).

Každý súťažiaci účasťou na súťaži zároveň potvrdzuje, že bol oboznámený s tým, že spoločnosť Facebook nemá voči súťažiacemu žiadne záväzky a z účasti na súťaži spoločnosti Facebook takéto záväzky ani nevznikajú. Vyhlasovateľ súťaže (Peter Šrámka Pivné darčeky SK) vyhlasuje, že súťaž nie je žiadnym spôsobom podporovaná, spravovaná, alebo inak spájaná s Facebookom, a nie je s Facebookom ani inak spojená.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.